Ponuka produktov v rámci obchodného zastúpenia

tomenu

Skupina Forbo Flooring vyrába interiérové ekologické podlahy Marmoleum a Artoleum, klasické linoleové podlahy a veľkometrážne koberce. Marmoleum a Artoleum sú interierové linoleá vyrobené len z prírodných materiálov. Tento produkt je určený pre administratívne priestory, zdravotné zariadenia, školy a podobne, hlavne tam kde sa kladie nárok na ekologickú nezávadnosť interierových materiálov.

Koberce OBJECT CARPETS  sú určené pre hotely, reštaurácie, administratívne priestory a podobne, kde sa kladie nárok na kvalitu interierových materiálov. Koberce sa ponúkajú v aktuálnych dizajnoch a moderných trendoch. Sú vhodné aj na vysoko namáhané plochy.

Koberce  ege  od dánskeho výrobcu sú určené pre hotely, reštaurácie, administratívne priestory a podobne. Špecialita a jedinečnosť kobercov ege je v možnosti výberu z viac ako 900 dizajnov vo viac ako 100 farebných odtieňov. Vzniká tým pre zákazníka neuveriteľný počet farebných a dizajnových variacií využitia, kde si určite každý nájde koberec aký hľadá.

 << - -  výber produktovej skupiny vľavo hore . . .